KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7278615

nr 727 8615

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), "Vadstället", Signerad, motivets mått: 19, 5x14

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.100 kr

måndag 28 november 2011
kl 18:58:59

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn